BİJUBOX ŞİKAYET, ÖNERİ, İSTEK

Değerli müşterilerimiz herhangi bir konuda bir şikayetiniz isteğiniz ve öneriniz olursa bize hemen [email protected] mail adresinden yada 0216 606 34 01 nolu telefon üzerinden iletişme geçebilirsiniz.

Sitemizde satışa sunulan ürünlerin 7 gün içinde değişim ve iade hakkı vardır. Bu sebeple hangi konuda sorun yaşarsanız yaşayın çözüme kavuşturabilmek adına elimizden geleni yapacağımızdan emin olun. Kargo şirketlerinin yapısı itibari ile yolda size ulaşırken zarar gören ürünlerde sorun kargo şirketlerine aittir fakat müşteri memnuniyeti gereği tüm sorunlarla kendimiz ilgileniyor. Size hasarlı ulaşan tüm ürünleri kendi imkanlarımız dahilinde çözüme kavuşturarak müşterilerimizin mağdur olmalarını engelliyoruz.

Eğer herhangi bir konuda şikayetiniz olursa Bijubox şikayet hattı olan [email protected] yada 0216 606 34 01 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Facebook ve instagram gibi platformlardan yollayacağınız mesajlar sorununuza çözüm aramak için yanlış platformlardır. Hızlı ve kesin çözüm için lütfen mail ve telefon kullanınız.

Her müşterimizin değeri bizim için aynı ve hepiniz çok değerlisiniz. Sizi memnun edebilmek adına elimizden gelen her şeyi yapmaya hazırız. Bijubox.com ailesi olarak keyifli alışverişler dileriz.